Warsztat 5 – domy

Serdecznie zapraszamy na relację z piątych warsztatów z cyklu „Chcieć to móc”! Podczas warsztatów wraz z młodzieżą z domów dziecka poznajemy tajniki pracy architekta oraz wielu zawodów z nim związanych. Co robiliśmy tym razem?

Pokaż mi jaki jest Twój wymarzony dom…

Tematem piątych warsztatów naszego cyklu było projektowanie domów, czyli to, czym między innymi zajmuje się prawdziwy architekt! Każdy uczestnik miał zbudować dom pasujący do jego własnych potrzeb i oczekiwań. Musieliśmy się zastanowić kto będzie tam mieszkał, jakich potrzebuje pokoi, jakie chciałby mieć meble. Czy będzie to dom rodzinny, mieszkanie dwóch najlepszych przyjaciółek, a może wielopokojowy wesoły dom studencki? Każdy miał już w głowie swój wymarzony pomysł 

Przystąpiliśmy do pracy, w pierwszym kroku wymyślając ułożenie pokoi. Czasami można się zapomnieć i zaprojektować wejście do kuchni przez łazienkę  … ale na szczęście wszyscy w porę ustawili swoje pokoje w jak najlepszym szyku. Następnie zajęliśmy się projektowaniem drzwi, fantazyjnych lub prostych okien, a także dachów i dodatków.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. Zobaczcie efekty naszej pracy ! 

Za pomoc w warsztatach dziękujemy Pani Uli Ścibor-Rylskiej oraz panu Cezaremu Machnio, a także Centrum Łowicka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *