O NAS:

e-mail: fajne@kolkoarchitektoniczne.pl

tel: 501 24 10 30Elżbieta Stankiewicz

Elżbieta Stankiewicz – kierownik budowy, czyli autorka programu Kółka Architektonicznego

Jestem architektem, absolwentką Politechniki Warszawskiej. Zawodowo zajmuję się projektowaniem budynków. Wielką radość sprawia mi obserwacja jak moje projekty stają się rzeczywistością. Moją pasją jest szukanie sposobów na trafienie z wiedzą do dziecięcych umysłów. Moment kiedy moje starania przynoszą efekty jest tym, co „Tygrysy lubią najbardziej”. Uwielbiam podróże i obserwowanie świata natury oraz zasad w nim panujących – szczególnie tych nie skażonych ideami współczesnego świata.

Joanna Kiepas – nowy kierownik działu dokumentacji (przejął obowiązki w roku 2017
od poprzedniczki) oraz pracownik wszystkich innych działów

Jestem architektem(tką), absolwentką Politechniki Warszawskiej – zawsze, ciągle,  i pewnie do końca życia pracującą w tzw. zawodzie, który mimo różnych okoliczności przeszkadzającym  architektom, ciągle lubię. Wciąga mnie wiele dziedzin, bo wszystko dookoła jest bardzo ciekawe, a dzieciom zazdroszczę ich jeszcze niesformatowanego sposobu myślenia. Dlatego warto je wspierać w ich niezależności, nieskrępowanej wyobraźni, szczerości , a nawet w naiwności .

Agnieszka Nowak – pracownik wszystkich innych działów (od 2018 roku)
Z wykształcenia magister ekonomii i magister rachunkowości. Z zamiłowania osoba prowadząca zajęcia artystyczne dla dzieci. W ostatnim czasie w pracowni ceramicznej. Optymizm i brak ograniczeń  u dzieci jest dla mnie zaraźliwy.
Pasjonatka wszystkiego co można ulepić, wyszyć i zrobić z kordonka.

Kasia Wir-Konas – poprzedni kierownik działu dokumentacji, czyli bank pomysłów

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku Turystyki Rekreacja, a obecnie uczęszczam na studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej. Prowadzę również bloga, dzięki czemu rozwijam swoją największą pasję, jaką są podróże. Najchętniej spędzałabym czas poznając nowe miejsca, kultury i ludzi. Pracowałam już jako animatorka, również na warsztatach z najmłodszymi. Bardzo cenię sobie pracę i kontakt z dziećmi, które od zawsze inspirują mnie swoimi pomysłami i spojrzeniem na świat, oraz zarażają pełnym optymizmem.

Iwona Cała – inspektor nadzoru, czyli dusza wspierająca

Jestem architektką, obecnie doktorantką w gdańskiej ASP. Prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży na temat przestrzeni najbliższej. Projektuję wnętrza domów, podwórek i książek dla dzieci. Prowadzę samodzielne badania na temat warstw ukrytych w przestrzeni miejskiej. Lubię śpiewać i patrzeć na pusty horyzont. Jestem mamą małego Jana.