O NAS:

e-mail: fajne@kolkoarchitektoniczne.pl

tel: 516 627 822Elżbieta Stankiewicz

Elżbieta Stankiewicz – kierownik budowy, czyli autorka programu Kółka Architektonicznego

Jestem architektem, absolwentką Politechniki Warszawskiej. Zawodowo zajmuję się projektowaniem budynków. Wielką radość sprawia  mi obserwacja jak moje projekty stają się rzeczywistością.  Moją pasją jest szukanie sposobów na trafienie z wiedzą do dziecięcych umysłów. Moment kiedy moje starania przynoszą efekty jest tym, co „Tygrysy lubią najbardziej”.
Uwielbiam podróże i obserwowanie świata natury oraz zasad w nim panujących – szczególnie tych nieskażonych ideami współczesnego świata.

Agnieszka Nowak – osoba odpowiedzialna za wszystkie inne działy

Z wykształcenia magister ekonomii i magister rachunkowości. Z zamiłowania osoba prowadząca zajęcia artystyczne dla dzieci. Ekspertka od wszystkiego co można zrobić z gliny. Optymizm i brak ograniczeń  u dzieci jest dla mnie zaraźliwy.
Pasjonatka wszystkiego co można ulepić, wyszyć i zrobić z kordonka.

Alicja Fiedorowicz – przedstawicielka młodego pokolenia, prowadząca zajęcia Rysunku. Nasza graficzka, ogarniająca media społecznościowe.

Studentka Architektury Politechniki Warszawskiej. Osoba wrażliwa na otaczające nas piękno. Autorka wielu niesamowitych dzieł stworzonych – piórem, tuszem, ołówkiem, węglem i różnymi rodzajami farb.

WSPIETALI nas i WSPIERAJĄ nadal

Joanna Kiepas – czynna architektka, ciągle zafascynowana niesformatowanym sposobem myślenia dzieci, wspierająca nas merytorycznie, poszukująca na różnych budowach ciekawych materiałów na nasze warsztaty.

Kasia Wir-Konas – pierwsza autorka strony Kółka Architektonicznego, zawsze służąca dobrą radą w zakresie mediów społecznościowych. Uwielbiana przez dzieci i zarażająca wszystkich swoim optymizmem.

Iwona Cała – architektka, wykładowczyni, ilustratorka książek, projektantka, współtwórczyni Akademii Młodego Architekta z której wyłoniło się nasze Kółko Architektoniczne. Dziś wspiera nas dobrą radą i dobrymi emocjami.