Warsztat 10 – grafika

Serdecznie zapraszamy na relację z dziesiątych (ostatnich!) warsztatów z cyklu „Chcieć to móc”! Podczas warsztatów wraz z młodzieżą z domów dziecka poznajemy tajniki pracy architekta oraz wielu zawodów z nim związanych. Co robiliśmy tym razem?

Grafika – projektujemy swoje wyjątkowe koszulki!

Czas szybko leci i tak nasz projekt dobiegł końca. Przyszła pora na ostatnie, podsumowujące spotkanie podczas którego nie tylko omówiliśmy przebieg warsztatów, ale także odbyliśmy ostatnie kreatywne zajęcia – tematem była grafika! Podczas spotkania mogliśmy poznać tajniki oraz techniki pracy grafika, dowiedzieliśmy się jak krok po kroku stworzyć własną koszulkę. Warsztaty rozpoczęliśmy od krótkiego wykładu, natomiast później rozpoczęła się już właściwa, praktyczna część warsztatów – każdy uczestnik dostał biały t-shirt, na którym mógł naszkicować projekt – imię, pseudonim, obrazek, logo – cokolwiek, co przyszło mu do głowy!

Uczestnicy używali specjalnych farb do tkanin, dzięki czemu ich wzory są trwalsze. Powstały różne projekty, każdy bardzo spersonalizowany – zobaczcie sami, jak nam poszło! 

Za pomoc w organizacji warsztatów dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym: Panu Radkowi Marczukowi za naukę oraz organizację zajęć z grafiki, Centrum Łowicka oraz wszystkim współpracownikom, którzy pomogli zorganizować ostatnie warsztaty, Panu Pawłowi Marczukowi oraz jego zespołowi za wspaniały pokaz oraz naukę breakdance’u.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania projektu „Chcieć to móc:

1. Przede wszystkim uczestnikom naszych zajęć – młodzieży z Domu Dziecka OWDIR     – za kreatywność i radość, jaką sprawiały im każde kolejne wspólne spotkania.

2. Opiekunom dzieci za ich pomoc i współpracę.

3. Dziękujemy Centrum ŁowickaSłużewskiemu Domu Kultury oraz wszystkim placówkom i instytucjom, które gościły nas u siebie podczas trwania projektu oraz go współorganizowały – dziękujemy także wszystkim pracownikom, dzięki którym było to możliwe.

4. Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy użyczyli nam niezbędnych materiałów do tworzenia naszych dzieł i projektów.

5. Dziękujemy wszystkim osobom prowadzącym z nami warsztaty, które dzieliły się swoją pasją i zaangażowaniem, pomagały w przygotowaniach oraz często charytatywnie udzielały się przy projekcie.

Zapraszamy na krótką fotorelację!Za pomoc w warsztatach dziękujemy Służewskiemu Domu Kultury oraz Paniom prowadzącym zajęcia ceramiczne! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *